Firma Profili

Firma Profili

M. Güçlü Oylum

1987 yılında prefabrike betonarme cephe elemanları, pencere elemanları, süs kolonları ve waschbeton döşeme elemanları üretim ve montaj işleri gibi işlerle başladık bu yola. İleri teknolojiyi takip etmemiz sonucu zaman içinde daha da büyüdük.

1992 yılından itibaren tek ve çok katlı prefabrike fabrika binaları, depo binaları, prefabrike betonarme yapı elemanları, öngermeli betonarme yapı elemanları, atölye vb. yapılar yapmaktayız. Araştırmacı ve yenilikçi ruhumuz, yapmış olduğumuz gerek sanayi yapılarında, gerekse konutlarda farklılığımızı ortaya çıkarmıştır. Yapmış olduğumuz işin arkasında olmamız ve müşteri memnuniyeti bizi bugünlere kadar taşıdı. Yaptığımız işte kaliteye çok önem vermemiz uzun vadede daha da ilerlememize yardımcı oldu.
“Tüm çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve memnuniyeti hedeflerimize ulaşmak için kesin koşulumuzdur. Günümüzde her gün değişen teknolojiye ayak uydurarak kendini sürekli yenileyen kalite ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen şirketimiz, hitap etmiş olduğu müşteri kitlesinin kalitesiyle ve güvenilirliği ile her zaman yanında bulunmuştur.”